Michalczewski dostarczył wszystkie wymagane dokumenty. Podpisanie umowy jeszcze w czerwcu?

Dziś przedstawiciele firmy Michalczewski, która złożyła najlepszą ofertę w przetargu złożyli komplet wymaganych przez ZTM dokumentów.

Na zdjęciu prezes firmy Michalczewski – Aleksandra Michalczewska. fot. Gazeta Wrocławska

Mają zajezdnię i 400 pracowników

Wbrew oskarżeniom, które rozsiewało środowisko i przedstawiciele Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji, Michalczewski posiada umowę najmu terenu pod zajezdnię oraz aż 400 pracowników. Dziś przedstawił wszystkie wymagane przez urzędników dokumenty, które będą sprawdzane. Sprawdzałam je osobiście, żeby uniknąć jakiejkolwiek pomyłkimówiła Prezes firmy, Aleksandra Michalczewska.

W specyfikacji przetargu zawarto wymogi, które musi spełnić przewoźnik. Są to m.in co najmniej 123 autobusy i 350 kierowców zatrudnionych na Umowę o Pracę. Autobusy będą zakupione i przyjadą do stolicy województwa świętokrzyskiego prosto z fabryki. Będą to pojazdy marki MAN i Solaris. Mamy zapewnienie obu producentów, co do wyprodukowania wymaganej liczby pojazdów do końca bieżącego roku – zapewnia Michalczewska. Kierowców także będzie tylu, ilu potrzeba. W sumie, razem z między innymi pracownikami tj.: dyspozytorami i mechanikami, w oddziale kieleckim naszej firmy docelowo pracować ma 400 osób dodała Prezes.

Prezes firmy Michalczewski jest dobrej myśli i ma nadzieję, że od stycznia będzie świadczyła usługi na najwyższym poziomie w Kielcach.

Jeżeli wszystko będzie w porządku, podpisanie umowy nastąpi jeszcze w tym miesiącu!

Fakty i mity dotyczące spółki Michalczewski