Nowy dyrektor ZTM? Nie w tym roku! Przymusowe emerytury nie dotkną… Sosnowskiego.

Wszyscy pracownicy Urzędu Miasta Kielce, którzy nabyli prawa emerytalne pożegnają się ze swoimi stanowiskami. Wszyscy oprócz Mariana Sosnowskiego, dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Kielcach.

Sosnowski ma ważny cel

Wszyscy, którzy nabyli prawa emerytalne są przymuszeni do opuszczenia swoich stanowiskmówi Wojciech Lubawski, prezydent miasta Kielce. Jest jeszcze sprawa dyrektora Sosnowskiego, ale nie mogę pozwolić mu odejść, gdyż koordynuje sprawy remontu dworca autobusowego wyjaśnia Lubawski.

Kiedy ZTM będzie miał nowego dyrektora?

Tego nie wiadomo. Odejście dyrektora Sosnowskiego trochę się przesunie i na pewno nie będzie go jeszcze w grupie odchodzących w tym rokukończy Lubawski. W naszym mieście brakuje „świeżego” spojrzenia na to, co się w nim dzieje. Problem dotyczy przede wszystkim spraw dotyczących właśnie transportu zbiorowego, który musi być nowoczesny, ale nowoczesny nie w sensie nowoczesnego taboru, a dopasowania do potrzeb pasażerów.

 

A co Wy sądzicie na temat zwolnień? Czy Zarząd Transportu Miejskiego funkcjonowałby lepiej z nowym, młodszym dyrektorem?

Czy ZTM potrzebuje "świeżego" dyrektora?

Zobacz, jak głosują inni

Loading ... Loading ...