AMS dla miast, przystanek Kielce. Darmowe wiaty wybudują w centrum?

AMS – na polskim rynku od ponad dwudziestu lat – wyposaża polskie miasta w wiaty przystankowe. Eksploatują ponad 3700 wiat w 30 miastach i aglomeracjach. Największy obecnie system – prawie 800 wiat posiadają w Krakowie. AMS jest twórcą projektu „AMS dla miast – meblujemy miasta”.

Wydane miliony na niefunkcjonalne pseudo wiaty, a mogliśmy mieć lepsze za darmo

Firma AMS ponosi koszty budowy i eksploatacji wiat w kilku wariantach. W zamian za to mają możliwość prowadzenia na niej działalności reklamowej. Zaproponowaliśmy firmie AMS, aby „na próbę” wybudowała w naszym mieście dwie wiaty. Miałby być one wariantem, który został zaprojektowany dla reprezentacyjnych części miast. Chcielibyśmy, aby wiaty te stanęły na dwóch przystankach: „Urząd Miasta” oraz „Plac Artystów”, a gdy się sprawdzą, zastąpią resztę „starych wiat” w centrum.

Chętnie wybudujemy u Was wiaty!

Jesteśmy operatorem kilku tysięcy wiat w głównych miastach Polski, stąd w naturalny sposób jesteśmy również zainteresowani projektem w Kielcach. Miasto Kielce wydatkowało bardzo dużą kwotę na wybudowanie wiat przystankowych – wyjaśnia Grażyna Gołębiowska, Dyrektor Działu Komunikacji Marketingowej i PR. Ponosimy jako firma reklamowa koszty wybudowania i eksploatacji wiat w zamian za możliwość prowadzenia na nich działalności reklamowej – dodaje.

Co na to Miejski Zarząd Dróg i Prezydent? Dowiemy się już wkrótce, będziemy informować na bieżąco.